Good life photography

Fotografowanie zawsze w jakiś sposób było blisko mnie, ale odkąd przerodziło się w pasję, nieustannie pociąga mnie do swojego zaczarowanego świata. Kadry i kolory opanowały moje sny i chwile między innymi chwilami. Szukając światła napotykam ludzi żyjących dobrym życiem. Wchodząc nieco w dusze moich modeli, mogę spoglądać na świat ich pełnymi zachwytu oczami.

sobota, 23 sierpnia 2014

Warmia i Mazury czyli kozy i kury:-) part one: wakacje w kolorze























Autor: Nukja o 12:05 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 16 sierpnia 2014

Indian summer, czyli święto matki i córki zielnej










Autor: Nukja o 19:57 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

środa, 13 sierpnia 2014

Hel w Oliwie, czyli pastelowe odwiedziny u Świętej Brygidy








Autor: Nukja o 21:47 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Wśród opatów i kwiatów, czyli uroczystości Marysieńkowe
















Autor: Nukja o 15:23 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2017 (4)
    • ▼  września (1)
      • Niby Warmia, ale jakoś super ciepło nie było
    • ►  lutego (3)
  • ►  2015 (4)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
  • ►  2014 (34)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (3)
    • ►  września (8)
    • ►  sierpnia (6)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2013 (18)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2012 (31)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (3)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (7)
  • ►  2011 (46)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (7)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (17)

O mnie

Nukja
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Autor obrazów motywu: Ollustrator. Obsługiwane przez usługę Blogger.