Good life photography

Fotografowanie zawsze w jakiś sposób było blisko mnie, ale odkąd przerodziło się w pasję, nieustannie pociąga mnie do swojego zaczarowanego świata. Kadry i kolory opanowały moje sny i chwile między innymi chwilami. Szukając światła napotykam ludzi żyjących dobrym życiem. Wchodząc nieco w dusze moich modeli, mogę spoglądać na świat ich pełnymi zachwytu oczami.

sobota, 10 września 2011

Aleksander póki co Niewielki, ale poczekajmy...














Autor: Nukja o 11:42 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Ala, Kuba, Oluś, sesja domowa, sesja niemowlęca, sesja rodzinna

wtorek, 16 sierpnia 2011

sierpniowy łąking











Autor: Nukja o 18:38 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Igor, plener, sesja dziecięca

Marcell o czystej duszy



















Autor: Nukja o 10:41 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Marcel, reportaż, sesja dziecięca, uroczystości, Warszawa

środa, 10 sierpnia 2011

z nudy,mini-sesyjka z warzywem



Autor: Nukja o 23:33 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: emocje, Igor, marchew

wróci takie lato, czy nie?




Autor: Nukja o 23:28 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Milenka, plaża, sesja dziecięca, Sopot

czwartek, 4 sierpnia 2011

kurort o zmierzchu









Autor: Nukja o 01:07 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Konrad, plaża, sesja dziecięca, Sopot
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2017 (4)
    • ▼  września (1)
      • Niby Warmia, ale jakoś super ciepło nie było
    • ►  lutego (3)
  • ►  2015 (4)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
  • ►  2014 (34)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (3)
    • ►  września (8)
    • ►  sierpnia (6)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2013 (18)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2012 (31)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (3)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (7)
  • ►  2011 (46)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (7)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (17)

O mnie

Nukja
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Autor obrazów motywu: Ollustrator. Obsługiwane przez usługę Blogger.