Fotografowanie zawsze w jakiś sposób było blisko mnie, ale odkąd przerodziło się w pasję, nieustannie pociąga mnie do swojego zaczarowanego świata. Kadry i kolory opanowały moje sny i chwile między innymi chwilami. Szukając światła napotykam ludzi żyjących dobrym życiem. Wchodząc nieco w dusze moich modeli, mogę spoglądać na świat ich pełnymi zachwytu oczami.
sobota, 10 września 2011
wtorek, 16 sierpnia 2011
środa, 10 sierpnia 2011
czwartek, 4 sierpnia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)























































