Good life photography

Fotografowanie zawsze w jakiś sposób było blisko mnie, ale odkąd przerodziło się w pasję, nieustannie pociąga mnie do swojego zaczarowanego świata. Kadry i kolory opanowały moje sny i chwile między innymi chwilami. Szukając światła napotykam ludzi żyjących dobrym życiem. Wchodząc nieco w dusze moich modeli, mogę spoglądać na świat ich pełnymi zachwytu oczami.

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sesja plenerowa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sesja plenerowa. Pokaż wszystkie posty

piątek, 27 stycznia 2012

zimowe manewry na poligonie






Autor: Nukja o 22:03 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: sesja plenerowa, zima

czwartek, 24 listopada 2011

U Babci jest słodko, świat pachnie szarlotką..












Autor: Nukja o 13:34 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Babi, Igor, sesja plenerowa, Sopot

poniedziałek, 26 września 2011

Emi à la Ala ( z krainy)


























Autor: Nukja o 00:33 3 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Alicja w krainie czarów, Emiś, sesja plenerowa
Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2017 (4)
    • ▼  września (1)
      • Niby Warmia, ale jakoś super ciepło nie było
    • ►  lutego (3)
  • ►  2015 (4)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
  • ►  2014 (34)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (3)
    • ►  września (8)
    • ►  sierpnia (6)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2013 (18)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2012 (31)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (3)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (7)
  • ►  2011 (46)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (7)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (17)

O mnie

Nukja
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Autor obrazów motywu: Ollustrator. Obsługiwane przez usługę Blogger.