Good life photography

Fotografowanie zawsze w jakiś sposób było blisko mnie, ale odkąd przerodziło się w pasję, nieustannie pociąga mnie do swojego zaczarowanego świata. Kadry i kolory opanowały moje sny i chwile między innymi chwilami. Szukając światła napotykam ludzi żyjących dobrym życiem. Wchodząc nieco w dusze moich modeli, mogę spoglądać na świat ich pełnymi zachwytu oczami.

niedziela, 9 października 2011

ciała astralne a słońce






Autor: Nukja o 21:36 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: takie tam

piątek, 7 października 2011

mój kosmos:-)

Autor: Nukja o 10:10 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: konstelacja

środa, 28 września 2011

na życzenie

Autor: Nukja o 11:02 1 komentarz:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

poniedziałek, 26 września 2011

Emi à la Ala ( z krainy)


























Autor: Nukja o 00:33 3 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Alicja w krainie czarów, Emiś, sesja plenerowa

czwartek, 22 września 2011

wrześniowy skałking podczas łąkingu







Autor: Nukja o 11:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Igor, plener

środa, 21 września 2011

Słodka niczym straciatella, niech nam żyje Gabriella!








Autor: Nukja o 00:21 3 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Gabi, sesja domowa, sesja niemowlęca

środa, 14 września 2011

Yo no soy marinero, soy capitan!
















Autor: Nukja o 08:34 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: Emiś, marina, sesja przypadkowa, Sopot
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obserwatorzy

Archiwum bloga

  • ▼  2017 (4)
    • ▼  września (1)
      • Niby Warmia, ale jakoś super ciepło nie było
    • ►  lutego (3)
  • ►  2015 (4)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
  • ►  2014 (34)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (3)
    • ►  września (8)
    • ►  sierpnia (6)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2013 (18)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2012 (31)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (3)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (7)
  • ►  2011 (46)
    • ►  grudnia (5)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (7)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (17)

O mnie

Nukja
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Autor obrazów motywu: Ollustrator. Obsługiwane przez usługę Blogger.